Kontakt

Kontakt
Siedziba firmy

Carlex Design

Polska

adres:
ul. Świerkowicka 41,
43-502 Czechowice - Dziedzice

telefon:
+48 32 210 10 22

Biuro czynne od poniedziałku do piątku
od 8.00 am do 4.00 pm
Zobacz na mapie google
tomasz krawczyk
Klienci biznesowi
Tomasz Krawczyk
Rynek międzynarodowy
+48 601 599 149
tomasz.krawczyk@carlexdesign.com
Współpraca biznesowa
kapcer kaminski
Serie limitowane
Kacper Kamiński
Rynek Polski
+48 601 789 400
kacper.kaminski@carlexdesign.com
General Enquires
tomasz krawczyk
Klienci indywidualni
Mateusz Habdas
 
+48 798 988 706
mateusz.habdas@carlexdesign.comZapytanie ofertowe
agata kowalczyk
Marketing & Media
Agata Kowalczyk
 
+48 503 416 737
agata.kowalczyk@carlexdesign.com
Zapytanie ogólne

Carlex Design Limited Edition

Rynki Międzynarodowe

chris grzesiak
key account manager
Chris Grzesiak
+48 797 708 880
chris.grzesiak@carlexdesign.com

Białoruś, Irlandia, Kazachstan, Mołdawia, Rosja, RPA, Ukraina, pozostałe, nie wymienione kraje
adam bakes
key account manager
Adam Bakes
+48 797 708 877
adam.bakes@carlexdesign.com

Andora, Austria, Belgia, Dania, Francja, Hiszpania, Holandia, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Portugalia
tomasz wiencek
key account manager
Tomasz Wiencek
+48 797 709 333
tomasz.wiencek@carlexdesign.com

Albania, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czarnogóra, Czechy, Grecja, Kosowo, Macedonia, Malta, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Turcja, Watykan, Węgry, Włochy

Carlex Design

Niemcy

adres:
Christian-Ritter-von-Langheinrich-Straße 8
95448 Bayreuth

telefon: +49 (0)921 - 788 981 80
fax: +49 (0)921 - 788 981 81
Zobacz na mapie google
barbara bazalinska
Barbara Bazalińska
Business manager

+49 (0)176 – 235 674 95
b.bazalinska@carlexdesign.de

Carlex Design

Republika Czeska

adres:
760 01 Zlín - Prštné
třída Tomáše Bati 627

telefon:
+420 777 945 970
Zobacz na mapie google
tomasz krawczyk
Martin Tureček
carlex@carlex.cz