carlex design career carlex design career

Kariera

Dołącz do zespołu Carlex Design

Tym co nas łaczy jest pełne zaangażowanie, pasja do motoryzacji, wspólna wizja i niepowstrzymana, zespołowa siła tworzenia. Zobacz kogo aktualnie poszukujemy i dołącz już dziś do naszego zespołu.

Specjalista ds. Administracyjno - Księgowych

Miejsce:

Czechowice - Dziedzice, Śląskie

Zakres obowiązków:

/ Nadzór nad terminową regulacją zobowiązań finansowych firmy

/ Bieżący kontakt z kancelarią prawno-podatkową (przygotowywanie oraz archiwizacja dokumentów księgowych)

/ Koordynacja obiegu umów handlowych oraz ich archiwizacja

/ Wsparcie handlowców w ich bieżących działaniach w zakresie obsługi klientów, realizacji zamówień

/ Sporządzanie raportów sprzedażowych, analiz danych kosztowych

/ Wystawianie i wprowadzanie faktur, generowanie paragonów fiskalnych

/ Prowadzenie kasy gotówkowej i sporządzanie raportów kasowych (w ramach zastępstwa)

/ Obsługa spotkań biznesowych

/ Zaopatrzenie biura w materiały biurowe, art. spożywcze

/ Obsługa korespondencji tradycyjnej

Nasze wymagania:

/ Wykształcenie kierunkowe w dziedzinie finansów i rachunkowości

/ Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

/ Znajomość obsługi programu Subiekt GT

/ Znajomość obsługi programów biurowych (Microsoft Office, Ms Outlook, Ms Word)

/ Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

/ Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia

/ Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

/ Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

/ Atrakcyjne wynagrodzenie

/ Wsparcie członków zespołu

/ Ubezpieczenie grupowe

Technolog Produkcji – Szwalnia

Miejsce:

Twój zakres obowiązków:

/ Nadzór nad wdrożeniem wyrobów do produkcji

/ Nadzór nad rozwojem nowych projektów

/ Planowanie i organizacja pracy krojowni

/ Nadzór nad dokumentacją techniczną

/ Przygotowywanie szablonów produkcyjnych i digitalizacja

/ Poszukiwanie nowych technologii

/ Dobór materiałów do produkcji

/ Przygotowywanie wycen kosztowych na etapie prototypowania

/ Doświadczenie w pracy w szwalni

/ Znajomość pracy krojowni

/ Znajomość obsługi maszyn szwalniczych i komputera

/ Umiejętność sprawnej organizacji pracy swojej i podległych pracowników

/ Uczciwość, pracowitość i rzetelność

Oferujemy:

/ Umowę o prace

/ Praca na jedną zmianę 6 – 14 lub 8 – 16

/ Stabilność zatrudnienia