carlex design career carlex design career

Praca

Dołącz do zespołu Carlex Design

Tym co nas łączy jest pełne zaangażowanie, pasja do motoryzacji, wspólna wizja i niepowstrzymana, zespołowa siła tworzenia. Zobacz kogo aktualnie poszukujemy i dołącz już dziś do naszego zespołu.

Zaopatrzeniowiec

Miejsce:

Czechowice - Dziedzice, Śląskie

Twój zakres obowiązków:

/ Kontakt z dostawcami i realizacje zamówień – organizacja odbiorów i dostaw

/ Określanie i zamawianie odpowiedniej ilości i rodzaju produktów

/ Reklamowanie towarów i usług

/ Organizowanie transportów, wysyłek i dokumentów z nią związanych czynności związane z wysyłką towaru – pakowanie produktów według ustalonych procedur, oznaczanie i adresowanie przesyłek

/ Czynności bieżące w firmie jako posłaniec, kierowca, pomoc na magazynie przy kompletacji i porządku

/ Wspieranie pracy magazynu

Nasze wymagania:

/ Wykształcenie minimum średnie, mile widziane logistyczne

/ Doświadczenie na podobnym stanowisku

/ Znajomość MS Office oraz programów gospodarki magazynowej

/ Umiejętność planowania

/ Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

/ Atrakcyjną pensję oraz rozwój własnej ścieżki kariery w firmie

/ Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego

/ Stabilne zatrudnienie w firmie

/ Praca w trybie jednej zmiany 8 – 16